KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253392
nr 1325 3392
Oidentifierad konstnär. Signerad Adöry. Olja på pannå, 74x89cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:07:58
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)